Başa Dön
Whatsapp

Restoran

Yöresel ürünler ile besleyici ve lezzetli bir tatil.

Tüm yiyecek ve içeceklerimiz yöremizde doğal olarak yetişen taze, hormonsuz meyve ve sebzelerden oluşmaktadır. Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği açık büfe olarak hizmetinizdedir.

Sabahları kahvaltıdaki ev yapımı reçeller, bal, tereyağı, köy yumurtası, süt ve daha bir çok yiyecek ve içeçek ile kahvaltı ve yemeklerimizi afiyetle tüketebileceksiniz.

Akşam yemekleri sizler için özenle hazırladığımız geleneksel Türk yemeklerinden oluşmaktadır.» Sabah Kahvaltısı
Sabah kahvaltısında mevsim özelliklerine göre; tamamen doğal reçel çeşitleri, köy yumurtası, zeytin ve peynir çeşitleri, taze domatez, salatalık, biber, çay, kahve ve süt bulunmaktadır. Kahvaltılarımız açık büfe, doyurucu ve çeşitlidir.

» Öğlen Yemeği
Öğle yemeği ekstra olup, isteyen misafirlerimize hazırlanmaktadır. Çorbalar, salatalar, sebze yemekleri, pilav ve makarna çeşitleri bulunmaktadır. Ayrıca deniz ürünleri, beyaz ve kırmızı et ürünleri isteğe bağlı olarak hazırlanmaktadır.

» Akşam Yemeği
Akşam yemeği yarım pansiyon hizmeti alan misafirlerimiz için ücretsiz, diğer misafirlerimiz için extra olarak verilen bir hizmettir. Akşam yemeği açık büfe olup; geleneksel Türk yemeklerinden oluşmaktadır. Yemeklerimiz çeşitli ve doyurucudur.